WIRTUALNA IZBA PAMIĘCI

pomnik male

>> MIESZKAŃCY ROBAKOWA I OKOLIC W POWSTANIU WIELKOPOLSKIM 1918-1919 - prezentacja (pdf) <<

>> NADANIE IMIENIA SZKOLE - prezentacja (pdf) <<

>> NADANIE IMIENIA SZKOLE - galeria foto <<

>> BOHATEROWIE POWSTANIA - galeria foto <<

>> PAMIĄTKI POWSTAŃCZE - galeria foto <<

>> RODZINY POWSTAŃCZE - galeria foto <<

>> JAK INNI WSPOMINAJĄ - galeria foto <<

>> Powstanie Wielkopolskie - źródła informacji <<

>> PAMIĘTAMY - działania szkoły związane z patronem <<

>> PROJEKT Powstanie Wielkopolskie - zrealizowany w 2009 r. <<

Mając swiadomość, że uczniowie częściej przeglądają zasoby Internetu niż  książki z bibliotecznych regałów stworzyliśmy Wrtualną  Izbę Pamięci. Idei tej patronują słowa sprzed czterdziestu lat zamieszczone we wstępie do kroniki: Kórnik i Bnin w Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919.
Materiały tutaj zgromadzone będą z pewnością użyteczne przede wszystkim młodzieży. Z nich chociaż w części będzie mogła zapoznać się z historią naszego miasta, regionu, patriotyczną postawą jego mieszkanców.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za przekazane (wypożyczone) zdjęcia,ordery, dyplomy itp.
Cały czas poszukujemy rodzin powstańczych. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i zrozumienie.
Magda Murdza
Copyright 2013 Szkoła Podstawowa w Robakowie - WIRTUALNA IZBA PAMIĘCI. All Rights Reserved.