II Bieg Robaka (marzec 2016)

W piątek 18 marca 2016 odbyła się już II edycja BIEGU ROBAKA, zainicjowana przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Robakowie. Bieg został zorganizowany jako jedna z atrakcji w ramach obchodów pierwszego dnia wiosny w Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie. Brali w nim udział chętni uczniowie i nauczyciele oraz osoby z zewnątrz. W tym roku Bieg cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem dzięki swojej otwartej formie na inne szkoły z naszej gminy oraz mieszkańców Robakowa i okolicznych miejscowości. Na każdego uczestnika Biegu na mecie czekał pamiątkowy medal oraz posiłek. Wszyscy uczestnicy Biegu, którzy dotarli do mety, wzięli udział w losowaniu dodatkowych nagród od sponsorów Biegu.

II Bieg Robaka plakat 100x70 2m

W kategorii Kobiet pierwsze miejsca zajęły kolejno: Ewa Owsianna, Olga Bursztyn oraz Karina Pankowska natomiast w kategorii Mężczyzn pierwsze miejsca zajęli kolejno: Jacek Norkiewicz, Szymon Paterski i Dariusz Sałamaszek.

Celem imprezy była popularyzacja biegania wśród młodych ludzi oraz zainteresowanie sportem, dlatego poza szybkością nasz Bieg przewidywał nagrodę dla wytrwałych, którą zdobył pan Sebastian Błotny.

Dzięki pomocy wolontariuszy z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowie i dopingowi kibiców, biegacze II BIEGU ROBAKA pokonali swoje słabości, osiągnęli zamierzony cel, a przy okazji dobrze się bawili, tak jak i my podczas całego wydarzenia.

Szczególne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w organizację Biegu składamy:

Kórnickiemu Centrum Rekreacji i Sportu OAZA w Kórniku

Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamionkach

Hurtowni Kosmetyków POWĄSKA w Kórniku

Wolontariuszom II BIEGU ROBAKA

Szczegółowe wyniki Biegu >>TUTAJ<<

Do zobaczenia na mecie za rok!

II BIEG ROBAKA 2016 realizowany był w formie grantu ze środków przyznanych przez Gminę Kórnik.

Organizatorzy II BIEGU ROBAKA

REGULAMIN BIEGU '2016

TRASA BIEGU '2016

I Bieg Robaka '2015

Copyright 2013 Szkoła Podstawowa w Robakowie - Bieg Robaka. All Rights Reserved.